Sex na portalu randkowym

sex na portalu randkowym, opowieści nimfomankiTa historia jest o tym jak umówiłam się na sex przez portal randkowy. To był zwyczajny spokojny dzień ale od rana czułam to coś… Potrzebowałam nowej znajomości, takiej okrytej tajemnicą. Napięcie, które we mnie było skłoniło mnie do skorzystania z jednego z serwisów randkowych. Postanowiłam założyć profil na który wrzuciłam zdjęcia zakrywające moja twarz ale odkrywające co nieco ciała, zaznaczając że szukam znajomości oraz seksu.

W ciągu godziny otrzymałam ponad sto wiadomości, wybrałem jedną z podanym numerem telefonu, na który napisalam smsa z zapytaniem gdzie proponowałby spotkanie. Zaproponował hotel, w wiadomościach był bardzo bezpruderyjny, sprośny. Zapytał mnie czy mam ochotę na jakiś alkohol, odpowiedziałam , że jak najbardziej- czerwone półsłodkie wino:)

Nie mam problemów z nawiązywaniem takich wirtualnych znajomości i szybkim przenoszeniem ich do rzeczywistości. Mogłabym zabawiać się na kamerce ale cybersex to nie to samo co najprawdziwszy sex i bliskość ciała drugiej osoby.

Spotkaliśmy się przed hotelem, szczerze nie pamiętam jak miał na imię ale powiedzmy, że Kuba. Był pewny siebie ale nie był typowym „cwaniakiem”, nie zachowywał się tak jakby juz tu i teraz miał mnie zerżnąć, to akurat bardzo sobie cenie i mocno sobie tym zaplusował. Przywitaliśmy się dając sobie buziaka w policzek po czym wziął mnie pod rękę i udaliśmy się do recepcji po klucze od naszego pokoju. Gdy weszliśmy do pokoju było juz po 19, była to późna jesień i za oknami było ciemno. Byłam lekko zmarźnięta, gdy zdjęłam płaszcz nagle poczułam z zdwojona siła jak bardzo mam ochotę na seks.

To ja okazałam sie tą bardziej napalona osobą, momentalnie przylgnęłam do niego, patrząc mu chwilkę w oczy po czym powoli lecz namiętnie zaczęliśmy sie całować. Miałam na sobie legginsy, pod które Kuba wsadził swoja rękę chwycił mocno za pośladek i przycisnął do siebie. Wtedy poczułam jego zwód. Obojgu nam mocno przyspieszył oddech, oboje równo mocno pragnęliśmy kopulacji. Czułam, że jestem mokra i gotowa. Wiedziałam, że mamy przed sobą cała noc i zrobimy to więcej niż jeden raz. Wszelkie zabawy i pieszczoty postanowiłam odłożyć na później. Lubię mieć kontrolę.

sex przez internet, opowieści nimfomankiSama zsunęłam z siebie legginsy, a za nimi majtki, które zatrzymały sie przy kolanach. Oparłam się o łózko odwrócona do niego tyłem. Odwróciłam głowę w jego stronę i powiedziałam „po prostu wejdź już we mnie, na wszystko inne będziemy mieć całą noc”. Czułam w sobie coś zwierzęcego, pragnęłam seksu bardziej niż zwykle. Kuba szybkim ruchem odpiął pasek i zsunął spodnie wraz z bokserkami, wyciągając wcześniej prezerwatywe z tylniej kieszeni. Jego penis był spory. patrząc na niego miałam wrażenie, ze zaraz wytryśnie.

Gdy zaczął powoli we mnie wchodzić zaczynała stopniowo tracić kontakt z rzeczywistością, dyszałam jak opętana, moje ciało drżało. Pierwsze wolne ruchy zaczęły przeistaczać się w istne szaleństwo, Kuba zaczął wchodzić we mnie coraz szybciej trzymając mnie piekielnie mocno za biodra, a ja z każdym ruchem mocniej dociskałam pupą by czuć go jak najgłebiej. Nie minęła nawet minuta , gdy przeszła przeszły przez moje ciało tak silne dreszcze, że musiał zakryć twarz poduszką bo moje jęczenie byłoby słychać w całym hotelu.

Czułam sie jakbym miała za chwile stracić przytomność, fale rozkoszy przechodziły przeze mnie jedna za drugą, nie wiem ile to trwało  ale jak dla mnie mogłoby nie kończyć sie nigdy. W końcu Kuba przyśpieszył tak gwałtownie i silnie, że musiałam całkiem położyć się na łóżku, czułam, że dochodzi. Leżał na mnie obejmują silnie i trzymają za piersi, nie zwalniał tempa ani na chwilę raz za razem wchodząc we mnie. Poczułam to pulsowanie w mojej pochwie gdy zaczął sie spuszczać, pamiętam, że w momencie gdy dochodził zaczął intensywnie całować moja szyje lekko ja podgryzając.

Po chwili oboje wyczerpani leżeliśmy na łóżku. Tej nocy uprawialiśmy sex jeszcze trzy razy ale ten pierwszy był naprawdę dzikim doświadczeniem nie do powtórzenia. Niby zwykły sex od tyły ale zapamiętałam to jako jedno z moich najbardziej przyjemnych doświadczeń seksualnych.

3 thoughts on “Sex na portalu randkowym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *