Nimfomanka w kilku zdaniach.

kim jest nimfomanka, opowieści erotyczneW sieci możecie znaleźć wiele sensacyjnych informacji o nimfomanii. Kim jest nimfomanka? Niezwykłe historie kobiet, które puszczają się zawsze i wszędzie, no i oczywiście z każdym. A ja uważam, że nimfomanka to kobieta, której popęd seksualny jest zbliżony do popędu 25 letniego faceta. Uwielbiam sex ale nie ma on nade mną tak dużej kontroli bym w sytuacji kryzysowej musiała to robić np. z bezdomnym bo takie historie w internecie są opisywane.

Podniecają mnie filmy erotyczne (zgadza się oglądam dużo pornusów), live sex czaty oraz gry erotyczne. Jestem nimfomanka nowszej generacji- tak bym to określiła. Ekscytują mnie wirtualne znajomości i spotkania. Cybersex wciągnął mnie w swoje sidła i to dość mocno. Uczestniczyłam w spotkaniach na sex kamerkach. Spędzałam dziesiątki godzin grając w gry erotyczne.

Jednak nie jestem oderwana całkowicie od rzeczywistości, nic nie zastąpi prawdziwego męskiego przyrodzenia. Uczucie, które wyzwala we mnie męski penis nie może być porównywalne z niczym innym. Uwielbiam mieć go w sobie, to jest jak narkotyk.

Wiele osób pewnie myśli, że moje życie skupia sie tylko na seksie. Tak na prawdę wiodę w miare normalne życie. Pracuję, uczę się, mam przyjaciół, z którymi często się spotyka. Nimfomania objawia się u mnie tym, że mam o wiele bardziej otwarte poglądy seksualne i sama często prowokuję do tego by nowa znajomość jeszcze tego samego dnia zakończyła się w łóżku. Inna sprawa to masturbacja- bardzo często zabawiam w pojedynkę się gadżetami erotycznymi.

Jestem wyzwolona seksualnie, dlatego też powstają moje teksty. Chcę pokazać moje historie, fantazje erotyczne, zapoznać z cybersexem tych którzy niewiele o nim wiedzą. Uaktywnić tę zboczoną cząstkę, która jest w każdym z nas.

2 thoughts on “Nimfomanka w kilku zdaniach.

  1. Nimfomania to w sumie choroba, a dużo kobiet wyolbrzymia, że jest nimfomankami ile takich znałem co tak mówiły a ajk co do czego to ochoty nie miały xD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *