Nimfomanka w filmie – lista propozycji

Filmy o nimfomance bardzo dobrze się sprzedają i powstało ich całkiem sporo. Jeśli ktoś pragnie poznać nimfomanke a nie udaje mu się to w rzeczywistoci może odkryć rąbek jej tajemnic w wersji kinowej. Stworzyłam liste tytułów, które Wam w tym pomogą. Filmy te w większości można obejrzeć online, bądź są dostepne do pobrania w internecie. Najczęściej spotykanym tytułem jest Nimfomanka cz. 1 i cz.2, jednak jak sie dokładniej poszuka to propozycji jest wiele, znacznie więcej niż te które tutaj podałam. Zapoznajcie sie z lista i ewentualnie wpiszcie inne filmy w komentarzach.

Nimfomanka

Opowieść o erotycznym życiu kobiety uważającej sie za nimfomankę. Kobieta zostaje odnaleziona półprzytomna na ulicy przez starego kawalera. Gdy dochodzi do siebie, zaczyna wyjaśniać co sie stało- opowiada historię swojego życia, obfitującą w liczne przygody seksualne.

Młoda i piękna

Historia o tym jak młoda, piękna i  nieśmiała dziewczyna z bogatego domu przeobraża się w gotowa na wszystko prostytutkę. Dziewczyna staje sie niezwykle wyrafinowana w tym co robi, staje się ekskluzywna kobietą na telefon za niemała pieniądze. Prowadzi podwójne życie starając sie ukryć swoja tajemnice przed najbliższymi.

Studentki

19 letnia studentka ledwo wiąże koniec z końcem. Brakuje jej pieniędzy na mieszkanie i jedzenie, w obliczu tak ciężkiej sytuacji postanawia umówić się z mężczyzną który za kontakt fizyczny oferuje 1000 euro za godzinę. Miał to być tylko jednorazowy incydent, jednak czy na tym sie skończyło?

Wstyd

Przystojny, samotny mężczyzna z Nowego Jorku ma problemy ze swoim życiem erotycznym. Sytuacja pogarsza sie gdy do wprowadza sie do niego siostra… film mocno porusza sens związków w dzisiajszym swiecie.

Mellisa P.

Film o bardzo młodej dziewczynie w okresie dojrzewani, która nie radzi sobie z otaczajacym ja światem. Historia przedstawia jej problemy rodzinne oraz miłosne.

Dziwka

Bardzo interesujący film, w którym wykorzystano wypowiedzi prawdziwych prostytutek oraz alfonsów. Cała fabuła skupia sie na studentce zbierającej materiały do swojej książki na temat prostytucji.

Sponsoring

Opowieść o studentkach z Paryża trudniących się prostytucją, których drogi krzyżują się z dziennikarką tworzącą artykuł o płatnej miłości.

Galerianki

Film, który wzbudził w Polsce ogromną kontrowersję. Słynny teks „”jak mi kupisz jeansy to ci zrobię loda” pochodzi właśnie z tego filmu. Historią skupią się na młodych dziewczynach w wieku gimnazjalnym, które sprzedają się starszym mężczyzną, aby móc pozwolić sobie na rzeczy, na które ich nie stać, co prowadzi do tragedii.

1 thought on “Nimfomanka w filmie – lista propozycji

  1. Proponowałbym też takie zestawienie książek:) choć to pewnie nie jest tak popularne jak filmy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *