Dlaczego wibrator jest moim przyjacielem?

dlaczego używam wibratora, opowieści nimfomankiPewnie wielu mężczyzn zastanawia się po co kobietą wibrator skoro chętnego na sex zawsze można znaleźć, postanowiłam wypisać kilka przykładów które rozjaśnią odrobinę popularność wibratora.

Po pierwsze samotne kobiety też maja swoje potrzeby, a nie każda jest na tyle otwarta jak np. moja osoba. Wibrator zwiększa także doznania seksualne zwłaszcza gdy same nim operujemy, bo doskonale wiadomo, że nikt nie zna naszego ciała tak dobrze jak my same.

Wibrator pozwala nam lepiej poznać własne ciało, a do tego może być dostępny w każdym miejscu i o każdej porze. Samodzielne zaspokajanie sie wibratorem daje dużą wolność i ekscytacje, oferuje duże pole eksperymentalne- jest wiele różnych modeli tej zabawki z różnym przeznaczeniem np. wibrator analny, pochwowy, wibratory o różnych długościach czy grubościach z wypustkami lub bez.

Nie wyobrażam sobie życia seksualnego (zwłaszcza nimfomanki) bez wibratora. Czasami warto odpocząć od facetów i gdzieś w ustronnym miejscu, w samotności, wziąć sprawę w swoje ręce…

2 thoughts on “Dlaczego wibrator jest moim przyjacielem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *